UPISI NA 1. GODINU PREDDIPLOMSKOG STUDIJA FIZIKA

Uz dokumente navedene u Natječaju, za upis su još potrebni:

U svrhu ostvarivanja više razine prava na studentsku prehranu pristupnici prilikom upisa prilažu:

•
  • Potvrdu MUP-a o prebivalištu (za studente čije je prebivalište izvan Primorsko goranske županije te na području općina: Brod Moravice, Fužine, Lokve, Mrkopalj, Ravna Gora, Skrad i Vinodolska općina, na području gradova: Crikvenica, Čabar, Delnice, Novi Vinodolski, Rab i Vrbovsko, te otoka: Cres, Krk i Lošinj)
  • Rješenje Hrvatskog olimpijskog odbora za vrhunskog sportaša
  •
  • Potvrdu o smještaju u studentskom domu
  •
  • Rješenje nadležnog ministarstva o izrazito niskom socijalnom statusu

UPISI NA 1. GODINU DIPLOMSKIH STUDIJA

• Prijave za upis na diplomske studijske programe Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci obavljaju se online, putem Nacionalnog informacijskog sustava prijava na diplomske studije (NISpDS-a), a kojem se pristupa ulaskom na mrežnu stranicu www.studij.hr i odabirom izbornika Prijave na diplomske studije.

• Upisi na 1. godinu diplomskih studija Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci provode se 1. listopada 2019. od 10:00 do 14:00 sati u Studentskoj službi Odjela za fiziku na adresi Radmile Matejčić 2, ured O-047 (u prizemlju zgrade Odjela Sveučilišta u Rijeci). Ako nakon upisa ostane slobodnih mjesta, 5. listopada objavit će se nova rang-lista kandidata ispod crte, a upisi će se provoditi 7. listopada od 11:00 do 14:00 sati.

Uz dokumente navedene u Natječaju, za upis su još potrebni:

Studenti koji se prijavljuju za upis prve godine diplomskih studija na Odjelu za fiziku trebaju se javiti voditeljima studija/smjera radi odabira izbornih kolegija (krajnji rok će biti objavljen naknadno).

Voditelji studija/smjera:

UPISI U VIŠE GODINE STUDIJA (u ak. god. 2019./2020.)

• Upisi u više godine studija Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci provode se u Studentskoj službi od 2. rujna do 25. rujna 2019. godine od 11:00 do 14:00 sati.

Dokumenti potrebni za upis

• Studenti trebaju ispuniti Obrazac za upis kolegija u dva primjerka prema nastavnom planu studija/smjera (Napomene: Provjeriti uvjete upisa pojedinog kolegija u opisu kolegija. Popis aktivnih izbornih kolegija bit će objavljen naknadno).

Nastavni planovi:

S ispunjenim Obrascem za upis kolegija javiti se ECTS koordinatoru u nekom od navedenih termina:

• ponedjeljak 2. rujna 2019. od 9:00 do 10:00 sati
  • četvrtak 5. rujna 2019. od 9:00 do 10:00 sati