Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Članak o Ruđeru Boškoviću iz Novog lista

Djelatnici Odjela za fiziku napisali su članak o Ruđeru Boškoviću u posebnom prilogu Novoga lista od 29. studenoga 2011.

Članak o Ruđeru Boškoviću kojeg su djelatnici Odjela za fiziku napisali u posebnom prilogu Novog lista od 29. studenoga 2011. godine možete pruzeti ovdje.