Radionica "Hitchhiker's guide to happiness"

Objavljeno 4. 10. 2016.
Povodom obilježavanja Svjetskog dana mentalnog zdravlja, Psihološko savjetovalište Sveučilišnog savjetovališnog centra organizira 10. listopada 2016. radionicu o sreći za studente riječkog Sveučilišta pod nazivom "Hitchhiker's guide to happiness".

Na radionici će se razgovarati o različitim definicijama sreće te rezultatima najnovijih istraživanja koja pokazuju što ljude čini sretnima. U drugom dijelu radionice sudionici će uvježbavati jednostavne, svakodnevno primjenjive tehnike koje mogu povećati osobnu sreću i zadovoljstvo životom. Ova radionica vam neće promijeniti život, no može vam dati alate koji vam u tome mogu pomoći.

Radionica će se održati u ponedjeljak, 10. 10. 2016. od 16 do 18 sati u prostorijama Sveučilišnog savjetovališnog centra.

Broj sudionika je ograničen, a prijave se šalju na e-mail adresu: ssc@ssc.uniri.hr do petka, 7. 10. 2016.