Natječaj za nagradu najuspješnijem studentu s invaliditetom u 2015./2016.

Objavljeno 7. 11. 2016.
Na prijedlog Ureda za studente s invaliditetom Studentskog savjetovališnog centra Sveučilište u Rijeci raspisuje Natječaj za dodjelu nagrade najuspješnijem studentu s invaliditetom u akademskoj godini 2015./2016.

Krajnji rok za podnošenje prijava na natječaj je 21. 11. 2016.

Najuspješnijem studentu dodjelit će se jednokratna novčana nagrada u iznosu od 1.000,00 kn.

Natječaj možete preuzeti ovdje, a prijavni obrazac na sljedećoj poveznici.