Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Novi administratori za Studentski kutak

Objavljeno 13.11.2016.
Novi administratori za web stranice Studenski kutak namijenjene posebno studentima Odjela za fiziku su studenti 2. godine Antonela Matijašić, Filip Reščić i Mergime Hasani.

Stranice Studentski kutak na web stranicama Odjela za fiziku su namijenjene posebno studentima. Na stranicama se mogu objavljivati razne informacije važne za studente pa ukoliko mislite da imate takvu informaciju, javite je našim novim administratorima na sljedeće emailove:
amatijasic@student.uniri.hr
frescic@student.uniri.hr