Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Radionica "Od ideje do projekta"

Objavljeno 24. 11. 2016.
Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci u suradnji s udrugom DELTA organizira novo izdanje radionice "Od ideje do projekta".

Radionica s radom počinje 2. 12. 2016., a prijaviti se možete do 25. studenog 2016.

Više o samoj radionici, kao i o terminima njenog održavanja možete saznati ovdje.