Vijesti

Natječaji za stipendije redovitim studentima i doktorandima Sveučilišta u Rijeci

Objavljeno 30. 11. 2016.
Na mrežnim stranicama Sveučilišta u Rijeci objavljena su dva natječaja za dodjelu stipendija redovitim studentima i jedan natječaj za dodjelu stipendija doktorandima.

Rok za dostavljanje prijava za sva tri natječaja je 23. prosinca 2016. godine.

Natječaji:

1. za dodjelu stipendija ranjivim skupinama studenata (podzastupljena kategorija studenata),
  2. za dodjelu stipendija i pomoći iz Programa „Solidarnost“ Fonda „Aleksandar Abramov“ i
  3. za dodjelu stipendija doktorandima Sveučilišta u Rijeci.
Prijave se podnose online, putem SharePoint portala, gdje se nalaze i upute za prijavitelje na natječaje i popratni obrasci.