Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Nastupno predavanje - dr. sc. Nataša Erceg

Objavljeno 14. 12. 2016.
Nastupno predavanje dr. sc. Nataše Erceg održat će se u četvrtak, 22. prosinca 2016. godine u 12:00 sati u predavaonici O-153 Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, Ulica Radmile Matejčić 2, Rijeka.

Potpunu informaciju o nastupnom predavanju možete preuzeti ovdje.