Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u 2016./2017. ak. god.

Objavljeno 28. 12. 2016.
Sveučilište u Rijeci je raspisalo Natječaj za dodjelu stipendija za izvrsnost u 2016./2017. ak. god. Krajnji rok za podnošenje online prijava na natječaj je petak, 27. siječnja 2017. godine do 12:00 sati.

Na natječaj se mogu prijaviti redoviti studenti državljani RH koji studiraju na preddiplomskim, diplomskim i integriranim sveučilišnim studijima te preddiplomskim stručnim studijima Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica i ispunjavaju osnovne kriterije uspješnosti za dodjelu stipendija za izvrsnost utvrđene „Pravilnikom o dodjeli stipendija za izvrsnost studentima Sveučilišta u Rijeci“ od 6. veljače 2015. godine.

Više o natječaju i obrasce za prijavu možete naći ovdje.