Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Natječaj za radno mjesto, siječanj 2017.

Objavljeno 16. 01. 2017.
Odjel za fiziku Sveučilišta u Rijeci raspisuje natječaj za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu na radno mjesto I. vrste:

1. Stručni suradnik za administrativne poslove u Uredu pročelnika Odjela za fiziku.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim Novinama.

Više o natječaju možete pročitati ovdje.