Ukidanje izvanrednog stanja opasnosti u Kampusu, siječanj 2017.

Objavljeno 18. 01. 2017.
Stožer za zaštitu i spašavanje proglašava UKIDANJE izvanrednog stanja opasnosti u Sveučilišnom kampusu u Rijeci, sukladno Planu postupanja za slučaj izvanrednog stanja zbog olujnog ili orkanskog vjetra  za 18. siječanj 2017.

Zbog poboljšanja vremenskih nepogoda te smanjivanja brzine vjetra donesena je odluka  o ukidanju izvanrednog stanja opasnosti od elementarnih nepogoda. Prema podacima DHMZ-a intecija brzine vjetra u narednom periodu je u opadanju. Uz pojačan oprez održava se nastava i ostale aktivnosti u Sveučilišnom kampusu u Rijeci. Do daljnjega ostaje na snazi Stanje pripreme za izvanredne situacije.