Lista kandidata za izbor rektora za mandatno razdoblje 2017. - 2021.

Objavljeno 30. 01. 2017.
Na sjednici Senata održanoj 27. siječnja 2017. utvrđena je lista kandidata koji ispunjavaju uvjete za izbor rektora Sveučilišta u Rijeci za mandatno razdoblje od 2017. do 2021. godine.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete za izbor rektora Sveučilišta u Rijeci za mandatno razdoblje od 2017. do 2021. godine su:
  1. prof. dr. sc. Zlatan Car (program rada)
  2. prof. dr. sc. Serđo Kos (program rada)
  3. prof. dr. sc. Amir Muzur (program rada)
  4. prof. dr. sc. Nevenka Ožanić (program rada)
  5. prof. dr. sc. Jože Perić (program rada)
  6. prof. dr. sc. Snježana Prijić Samaržija (program rada)