Erasmus natječaji 2017./2018.

Objavljeno 31. 01. 2017.
Sveučilište u Rijeci će 1. veljače 2017. raspisati Natječaj za mobilnost studenata u svrhu obavljanja stručne prakse u ak. godini 2017./2018. u okviru programa Erasmus, a 1. ožujka 2017. će se raspisati natječaj za mobilnost studenata (studijski boravak) te natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja.
Rok za prijave studenata je 3. travanj 2017., a prijave osoblja 20. travanj 2017.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta pod rubrikom Međunarodna suradnja, Erasmus.