Vijesti

Predavanje i Skupština Društva matematičara i fizičara Rijeka - 23. veljače 2017.

Objavljeno 21. 02. 2017.
Društvo matematičara i fizičara poziva Vas na dva događanja organizirana u četvrtak, 23. veljače 2017. godine., s početkom u 17.00 sati, u zgradi Sveučilišnih odjela na kampusu na Trsatu (Radmile Matejčić 2), u prostoriji O-029 (prizemlje).

Predavanje pod naslovom "Mion g-2 eksperiment - precizno mjerenje u Fermilab-u i nova fizika" održat će Vedran Vujnović, asistent s Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci. Predavanje će se održati u četvrtak, 23. veljače 2017. godine, u 17:00 sati u zgradi Sveučilišnih odjela na kampusu na Trsatu (Radmile Matejčić 2), u prostoriji O-029.
Sažetak predavanja možete vidjeti ovdje.

U nastavku programa, 23. veljače 2017. godine, u 18:00 sati održat će se redovna godišnja Skupština Društva matematičara i fizičara čiji dnevni red se nalazi ovdje.