Jezični tandem: učenje jezika u paru, ak. god. 2016./2017.

Objavljeno 02.03.2017.
Jezični tandem je besplatni program učenja stranih jezika , kojeg će i u ljetnom semestru akademske godine 2016./2017. nastaviti provoditi ogranak centra za informiranje o dvojezičnosti Bilingualism Matters@Rijeka, koji djeluje pri Filozofskom fakultetu u Rijeci.

Želite usavršiti znanje stranog jezika i pritom steći nova poznanstva?

U okviru programa učenja stranih jezika Jezični tandem sparit ćemo Vas s osobom koja govori jezik koji želite usavršiti, a koja želi usavršiti jezik koji Vi govorite. Sastajat ćete se svaki tjedan te polovicu vremena razgovarati na svakom od jezika.

Jezični je tandem besplatan i ne zahtijeva iskustvo u poučavanju stranog jezika – samo dobru volju! Na svakom susretu prisutan je moderator koji predlaže aktivnosti i stoji na raspolaganju tandem partnerima.

Više informacija o Jezičnom tandemu i načinu prijave možete pronaći na našoj web-stranici:

www.bmri.uniri.hr

Veselimo se Vašem odazivu!

Srdačan pozdrav,

Ana Bratulić i Siniša Smiljanić