Šahovski turnir u sklopu Otvorenog dana 25. travnja 2017.

Objavljeno 21. 03. 2017.
Odjel za matematiku organizira šahovski turnir koji će se održati u sklopu Otvorenog dana sveučilišnih odjela, 25. travnja 2017.

Šahovski turnir održat će se u zgradi sveučilišnih odjela, a pravo na sudjelovanje imaju studenti i djelatnici visokoškolskih ustanova u Rijeci te članovi Alumni kluba Odjela za matematiku.

Najuspješniji učesnici bit će nagrađeni peharima.

Obrazac za prijavu, kao i više informacija o turniru (točno vrijeme i lokacija, sistem turnira itd.) možete pronaći ovdje.