Predavanje Društva matematičara i fizičara Rijeka - 30. ožujak 2017.

Objavljeno 29. 03. 2017.
Društvo matematičara i fizičara Rijeka poziva Vas na predavanje koje će se održati u četvrtak, 30. ožujka 2017. godine u 18:00 sati, u zgradi Sveučilišnih odjela na kampusu na Trsatu (Radmile Matejčić 2), u prostoriji O-029 (prizemlje).

Predavanje pod naslovom "Introduction to Algebraic Design Theory" održat će Ronan Egan, postdoktorand zaposlen na Odjelu za matematiku Sveučilišta u Rijeci.  Predavanje će biti održano na engleskom jeziku. Na predavanje su pozvani svi članovi društva te svi zainteresirani.

Sažetak predavanja možete naći ovdje.