Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Poziv na tribinu, svibanj 2017.

Objavljeno 20. 05. 2017.
Zaklada Sveučilišta u Rijeci organizira drugu tribinu koja tematizira utjecaj i nasljeđe riječke gradonačelnice Nede Andrić u sklopu građanske akcije “Nevidljive sile: Žene koje su oblikovale naš grad“. Tribina će biti održana 24. svibnja 2017. u prostorima Antikvarijata Ex Libris (Riva Boduli 3B, Rijeka) s početkom u 19 sati.

Više informacija o ovom događaju možete pročitati ovdje.