Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Seminar Odjela za fiziku 12. 06. 2017.

Objavljeno 09. 06. 2017.
Seminar Odjela za fiziku održat će se u ponedjeljak, 12. lipnja 2017. u 11:00 u predavaonici O-152. Predavač je izv. prof. dr. sc. Antonino Fiorillo, a tema seminara je "Biomedical Application Technologies and Sensors at BATS-lab of UMG".

Sažetak i detalje seminara možete pronaći na mrežnoj stranici: