Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Natječaj za naslovna suradnička zvanja, listopad 2017.

Objavljeno 20. 10. 2017.
Na temelju Odluke Vijeća Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, Odjel za fiziku raspisuje Natječaj za izbor:

1. dva suradnika u naslovno suradničko zvanje asistent (m/ž) bez zasnivanja radnog odnosa iz znanstvenog područja Prirodnih znanosti, polje Fizika.

Rok za podnošenje prijava s dokazima je 30 dana od objavljivanja natječaja koji je zadnji objavljen u odgovarajućim medijima.

Tekst natječaja možete preuzeti ovdje.