Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Nastupno predavanje - dr. sc. Ivna Kavre Piltaver

Objavljeno 23. 10. 2017.
Nastupno predavanje dr. sc. Ivne Kavre Piltaver održat će se u ponedjeljak, 30. listopada 2017. u 11 sati u dvorani O-029 Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 2, Rijeka.

Potpunu informaciju o nastupnom predavanju možete preuzeti ovdje.