Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Seminar Odjela za fiziku 10. 01. 2018.

Objavljeno 09. 01. 2018.
Prvi ovogodišnji Seminar Odjela za fiziku održat će se u srijedu, 10. siječnja 2018. u 13:00 sati u predavaonici O-029. Predavač je prof. dr. sc. Slobodan Danko Bosanac, a atraktivna tema seminara glasi "Putovanje svemirom - fantazija i stvarnost".

Sažetak i detalje seminara možete pronaći na mrežnoj stranici: