Izmjene i dopune Pravilnika o studijima

Izmjenama i dopunama Pravilnika o studijima Sveučilišta u Rijeci produljeno je moguće vrijeme studiranja.

Izmjene i dopune Pravilnika o studijima Sveučilišta u Rijeci možete preuzeti ovdje. Obratite pozornost na promjenu Članka 36. u Stavku 3. kojim se produljuje vrijeme studiranja na preddiplomskom studiju na 6 godina, a vrijeme studiranja na diplomskom studiju na 4 godine. U skladu s tim, na preddiplomskom studiju student može upisati isti predmet najviše 4 puta, a na diplomskom najviše 3 puta.