Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Izmjene i dopune Pravilnika o studijima

Izmjenama i dopunama Pravilnika o studijima Sveučilišta u Rijeci produljeno je moguće vrijeme studiranja.

Izmjene i dopune Pravilnika o studijima Sveučilišta u Rijeci možete preuzeti ovdje. Obratite pozornost na promjenu Članka 36. u Stavku 3. kojim se produljuje vrijeme studiranja na preddiplomskom studiju na 6 godina, a vrijeme studiranja na diplomskom studiju na 4 godine. U skladu s tim, na preddiplomskom studiju student može upisati isti predmet najviše 4 puta, a na diplomskom najviše 3 puta.