Rijeka psihologije 2018.

Objavljeno 12. 02. 2018.
Stiže nam još jedna Rijeka psihologije, bujica znanja, koja nam i ove godine donosi raznolika i korisna saznanja. Od 19. do 25. veljače potražite odgovore na brojna pitanja na koja nam psihologija nudi odgovore!

U najbogatijem programu do sada, sa čak osamdeset i četiri aktivnosti koje su pripremili naši psiholozi, zaplovite s nama Rijekom psihologije i saznajte nešto više o roditeljstvu i odgoju djeteta, ulozi očeva, osjećajima, međuljudskim odnosima, rukovođenju, pregovaranju, traženju posla, donošenju odluka, zdravlju, stresu, mindfulness-u, različitim psihoterapijskim pravcima i tehnikama te brojnim drugim temama. Posjetite predavanja, radionice, tribine, okrugle stolove i druge aktivnosti Rijeke psihologije, te se uključite u humanitarnu akciju koja će se održavati svakim danom na Korzu i u Zapadnom trgovačkom centru. Posjetite nas i provjerite jesmo li ove godine ispunili vaša očekivanja.

Poplavimo Rijeku psihologijom zajedno!