Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Dobitnici stipendije za izvrsnost u 2017./2018. ak. godini

Objavljeno 23. 02. 2018.
Na prijedlog Evaluacijskog odbora, Senat Sveučilišta u Rijeci donio je 20. veljače 2018. godine Odluku o dodjeli stipendija za izvrsnost redovitim studentima Sveučilišta u Rijeci u ak. god. 2017./2018.

Više o tome možete pročitati ovdje.