Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Natječaj za dva asistentska mjesta, svibanj 2018.

Objavljeno 28. 05. 2018.
Na temelju Obavijesti o rezultatima vrednovanja prijava na natječaj ''Projekt razvoja karijera mladih istraživača - izobrazba novih doktora znanosti'' (DOK-01-2018) Hrvatske zaklade za znanost i Odluke Vijeća Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, Odjel za fiziku raspisuje javni natječaj za izbor dva doktoranda/ice u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta.

Potpuni tekst natječaja možete preuzeti ovdje.