Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Promotivni video Agencije za znanost i visoko obrazovanje

Objavljeno 3. 7. 2018.
Agencija za znanost i visoko obrazovanje je izradila promotivni video kako bi budućim studentima i njihovim roditeljima, ali i široj javnosti, pružila informacije o prijelazu u sustav visokog obrazovanja, vrstama visokih učilišta i studijskih programa te važnosti akreditacije i izbora kvalitetnih studijskih programa.

Za Agenciju za znanost i visoko obrazovanje, video je izradila Televizija Student s Fakulteta političkih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, a sudjelovali su učenici XV. gimnazije iz Zagreba.