Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, svibanj 2019.

HRZZ projekt

Rezultati natječaja fonda SIZIF za sedmi provedbeni ciklus

Objavljeno 21. 12. 2018.
Zaklada Sveučilišta u Rijeci i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci dana 20. prosinca 2018. donijeli su Odluku o dodjeli sredstava temeljem Natječaja za financiranje znanstveno-istraživačkih djelatnosti studenata Sveučilišta u Rijeci raspisanog od 1. ožujka 2017. godine.

Na natječaj su u sedmom ciklusu pristigle dvije prijave, a dodijelit će se ukupno 4.000,00 kuna.

O daljnjem postupku dodjele sredstava korisnici će biti pravovremeno obaviješteni.