Natječaj za radno mjesto Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, listopad 2019.

Studiranje u Hrvatskoj

HRZZ projekt

Vijesti

Obavijest o izboru kandidata po javnom natječaju za izbor izvanrednog profesora, lipanj 2019.

Objavljeno 27. 6. 2019.
Temeljem javnog natječaja, objavljenog u Narodnim novinama (NN br. 45/2019 dana 3. 5. 2019.), mrežnoj stranici Odjela i na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora „Euraxess“ dana 2. 5. 2019. i u dnevnom listu „Večernji list“ dana 4. 5. 2019. godine za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavno zvanje i na odgovarajuće radno mjesto izvanrednog profesora iz znanstvenog područja Prirodne znanosti, znanstvenog polja Kemija na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu izabrana je izv. prof. dr. sc. Gabriela Ambrožić.

Curriculum vitae izv. prof. dr. sc. Gabriele Ambrožić možete preuzeti ovdje.