Zimska škola fizike

Zimska škola fizike za učenike srednjih škola održat će se 12. i 13. 1. 2012. u organizaciji Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci i Agencije za odgoj i obrazovanje.

Zimska škola fizike za učenike srednjih škola održat će se 12. i 13. 1. 2012. u organizaciji Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci i Agencije za odgoj i obrazovanje pod nazivom:

"Suvremene metode učenja fizike - kako to znanstvenici rade"

Odjel za fiziku Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje organizira zimsku školu fizike za zainteresirane učenike srednjih škola 12. i 13. siječnja 2012. godine. Škola uključuje predavanja znanstvenika s Odjela za fiziku, u kojima će učenicima biti predstavljena fizika kroz prikaz aktualne znanstvene aktivnosti Odjela, radionice, pokuse i vježbe u kojima će učenici aktivno sudjelovati, te razgovore sa znanstvenicima.

Škola je za učenike besplatna.

Učenici i nastavnici mogu poslati učeničke pristupnice za školu do 4. prosinca 2011. na e-mail adresu

skola.fizike.ri@gmail.com

kao i evenutalne upite. Pristupnicu možete preuzeti ovdje.

Broj mjesta je ograničen. Posebna pozornost pri odabiru učenika obratit će se na razloge za sudjelovanje, koje učenici navedu u pristupnici.

Doc.dr.sc. Dijana Dominis Prester, Sveučilište u Rijeci - Odjel za fiziku
Tatjana Ivošević, prof. Agencija za odgoj i obrazovanje