Međunarodni studentski kongres

Međunarodni studentski kongres kojeg organizira Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci održat će se od 28.03. do 31.03.2012. u zgradi Filozofskog fakulteta u Kampusu na Trsatu.

Poštovani,

čast i zadovoljstvo nam je pozvati Vas na 1. Riječki studentski kongres s međunarodnim sudjelovanjem - RISC 2012. Tema Kongresa je ‘Obrazovna politika u visokom školstvu’, a rezultat koji želimo ostvariti kroz predavanja i tematske okrugle stolove je stvaranje policy strategije koja, iz studentske perspektive, nudi smjernice za poboljšanje kvalitete visokog obrazovanja u Hrvatskoj. RISC je nastao kao rezultat potrebe za raspravljanjem, razmjenom iskustva i većim anganžmanom studenata u području visokoobrazovne politike.

Potpunu informaciju o kongresu možete preuzeti ovdje, a prijavnicu za kongeres ovdje.