Prijave za edukaciju studenata "Mislim kritički!"

Udruga za razvoj visokoga školstva „Universitas“ pokreće postupak prijave za prvi krug edukacije studenata u sklopu projekta Mislim kritički!

Projekt osposobljava studenate za kritičko mišljenje, slušanje, čitanje i pisanje. Na edukaciju Mislim kritički! mogu se prijaviti svi zainteresirani studenti Sveučilišta u Rijeci. Za prvi krug edukacije bit će odabrano 20 studenata. Prilikom odabira kandidata vodit će se računa o prvenstvu prijave, ravnomjernoj zastupljenosti studenata svih sastavnica Sveučilišta u Rijeci te razini odnosno godini studija. Rok za podnošenje prijava je 15. veljače 2012. godine.

Sve dodatne informacije možete pronaći u pozivu i programu edukacije koji vam, zajedno s obrascem za prijavu, dostavljamo u prilogu ove poruke e-pošte.

Ujedno molimo sve odgovorne osobe sastavnica i Sveučilišta u Rijeci da ovu obavijest objave na svojim mrežnim stranicama te dostave studentskim predstavnicima i zainteresiranim studentima.

Unaprijed vam zahvaljujemo na suradnji.

S poštovanjem

Udruga za razvoj visokoga školstva "Universitas"
Slavka Krautzeka bb, HR - 51000 Rijeka
Tel. +385 51 26 57 13/711