Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Odluka o raspisivanju Studentskih izbora

Odluka o raspisivanju Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci.

Izbori će se održati u srijedu 16. svibnja 2012. g. od 8:00 do 20:00 h. Tekst odluke možete preuzeti ovdje. Pravilnik za provedbu izbora studenata u Studentski zbor Sveučilišta i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci možete preuzeti ovdje.