Prijave na edukaciju ''Mislim kritički''

Udruga za razvoj visokoga školstva Universitas pokrenula je prijave za edukaciju Mislim kritički! Vještine kritičkog mišljenja, slušanja, čitanja i pisanja za 20 studenata Sveučilišta u Rijeci provoditi će se 4., 5. i 12. svibnja 2012. godine na Učiteljskom fakultetu u Rijeci.

Program edukacije i obrazac za prijavu možete pronaći na mrežnim stranicama Udruge - www.universitas.hr.
Zainteresirani studenti obrazac za prijavu dostavljaju putem e-pošte na mislim.kriticki@universitas.hr.

Ovim vas putem obavještavamo da je rok za podnošenje prijava produljen do 25. travnja 2012. godine. Popis odabranih studenata bit će objavljen na mrežnim stranicama Udruge najkasnije do 29. travnja 2012. godine.

Sudjelovanje na edukaciji je besplatno. Svaki polaznik dobit će potvrdu o sudjelovanju i priručnik Kritičko mišljenje.

Udruga za razvoj visokoga školstva "Universitas"
Slavka Krautzeka bb, HR - 51000 Rijeka
Tel. +385 51 26 57 13/711