Europski tjedan Sveučilišta u Rijeci

Sveučilište u Rijeci sudjeluje u obilježavanju Europskog tjedna koji će se održati u Rijeci u periodu od 3. do 9. svibnja 2012. godine.

Nizom aktivnosti javnosti će se predstaviti dostupni programi Europske unije, a tjedan će se zaključiti predavanjem ambasadora Paula Vandorena, šefa Delegacije Europske unije u Republici Hrvatskoj. Cilj održavanja Europskog tjedna na Sveučilištu u Rijeci je upoznavanje s mogućnostima sudjelovanja u dostupnim programima EU te popularizacija sudjelovanja u projektima.

Program Europskog tjedna na Sveučilištu u Rijeci možete preuzeti ovdje ili na mrežnim stranicama Sveučilišta. Sva predavanja su besplatna i otvorena za javnost.