Natječaj za edukaciju "Vještine javnog izlaganja"

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaj za edukaciju "Vještine javnog izlaganja" za studente Sveučilišta u Rijeci.

Edukacija, u trajanju od 10 školskih sati, održavat će se 1., 4. i 5. ožujka 2011. godine i za studente je u potpunosti besplatna. Tekst Natječaja s obrazloženjem možete pronaći na našim mrežnim stranicama www.zaklada.uniri.hr.

Prijave se podnose osobno u ured Zaklade ili elektronskim putem na zaklada@uniri.hr zaključno s 13. veljače 2011. godine u 12:00 sati.