Novi pravilnik i natječaj Studentskog zbora

Novi Pravilnik o financiranju rada Studentskog zbora, studentskih udruga i drugih studentskih organizacija Sveučilišta u Rijeci, te Natječaj za financiranje studentskih projekata u 2011. godini.

Sukladno odluci usvojenoj na Senatu 14.12.2010. godine donesen je novi Pravilnik - Pravilnik o financiranju rada Studentskog zbora, studentskih udruga i drugih studentskih organizacija Sveučilišta u Rijeci. Novi pravilnik možete preuzeti ovdje.

Dana 17.01.2011. objavljen je Natječaj za financiranje studentskih programa od strane Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci. Tekst natječaja objavljen na stranicama Sveučilišta i stranicama SZSUR-a (http://sz.uniri.hr ). Također, tekst natječaja možete preuzeti ovdje.