Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Hrvatska zaklada za znanost: javni poziv za predlaganje kandidata

Objavljeno 19.07.2012.
Javni poziv za predlaganje kandidata za članove Upravnog odbora Hrvatske zaklade za znanost.

Tekst Javnog poziva možete preuzeti ovdje. Dopis koji pojašnjava koje poslove obavlja Upravni odbor Hrvatske zaklade za znanost je ovdje.