Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Početak nastave na Odjelu za fiziku

Objavljeno 24.09.2012.
Nastava iz kolegija fizike i kolegija informatike za sve godine preddiplomskog studija i diplomskih studija počinje u utorak, 2. listopada 2012. g. Nastava iz kolegija matematike za sve godine preddiplomskog i diplomskog studija počinje u ponedjeljak, 1. listopada 2012. g.

Molimo studente da prate naše stranice jer će raspored sati biti objavljen najkasnije do petka 28. rujna 2012. godine. Raspored sati za predmete iz matematike bit će objavljen u četvrtak 27.09.2012.g. na stranicma Odjela za matematiku.

Nastava se od 01.10.2012. na svim odjelima održava u zgradi Sveučilišnih odjela na Kampusu na Trsatu.