Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Raspored sati za zimski semestar ak. god. 2012./2013.

Objavljeno 27.09.2012.
Sastavljen je raspored sati za nastavu na preddiplomskom studiju Fizika i diplomskom studiju Fizika i matematika za zimski semestar 2012./2013. Raspored sati za diplomski studij Inženjerstvo i fizika materijala bit će naknadno stavljen na stranice.

Raspored sati možete preuzeti ovdje.