Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis na Program za stjecanje nedostajućih znanja, vještina i kompetencija za upis na Diplomski sveučilišni studij Inženjerstva i fizike materijala.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Liste upisanih studenata na 1. godinu diplomskih studija

Liste upisanih studenta na prve godine diplomskih studija Odjela za fiziku u ak. god. 2010./2011.

Listu upisanih studenata na Diplomskom studiju Fizike i informatike možete pregledati ovdje, a listu upisanih studenta na Diplomskom studiju Inženjerstva i fizike materijala možete pogledati ovdje.