Druga riječka škola fizike - otvorene prijave

Zadovoljstvo nam je objaviti da će Odjel za fiziku Sveučilišta u Rijeci, nakon prošlogodišnje uspješne škole, i ove godine organizirati Drugu riječku školu fizike od 25. do 26. ožujka 2013. na Sveučilišnom kampusu na Trsatu u Rijeci, a za koju su trenutno otvorene prijave. Škola će, kao i prethodne godine, pružiti zainteresiranim srednjoškolcima i nastavnicima bogat program zanimljivih predavanja, radionica, razgledavanja laboratorija, razgovora sa znanstvenicima, tribinu s novim aktualnim temama iz fizike, te posjet Astronomskom centru Rijeka.

Internet stranice škole

Dragi učenici i nastavnici,

S radošću objavljujemo da ćemo tijekom proljetnih praznika održati Drugu riječku školu fizike "Fizika u novom prostor-vremenu" na Odjelu za fiziku Sveučilišta u Rijeci, u našim novim prostorima na Trsatu.

Škola će sadržavati predavanja, radionice i tribinu, ove godine s novim temama, razgledavanje laboratorija Odjela, razgovore sa znanstvenicima, interaktivnu edukativnu izložbu, i posjet Astronomskom centru Rijeka.

U sklopu Škole održat ćemo javnu tribinu o problematici rada s nadarenim učenicima, u kojoj želimo postići snažniju komunikaciju između nastavnika, znanstvenika i učenika.

Vrijeme: 25. i 26. ožujak 2013.

Mjesto: Odjel za fiziku Sveučilišta u Rijeci
               (Sveučilišni kampus na Trstatu)
               Radmile Matejčić 2, Rijeka

Broj učenika i nastavnika će i ove godine biti ograničen, a osim ocjena i sudjelovanja na natjecanjima, važan će kriterij pri odabiru biti i motivacija pojedinog učenika za sudjelovanjem u Školi te preporuke nastavnika.
Učitelji osnovnih i nastavnici srednjih trogodišnjih škola mogu prisustvovati Školi, ali bez učenika, jer je škola namijenjena učenicima s četverogodišnjim nastavnim planom i programom.
Nastavnici srednjih škola s četverogodišnjim programom mogu prisustvovati sa svojim
odličnim mladim fizičarima.

Program i sažeci radionica i posjeta laboratorijima na Odjelu za fiziku objavljeni su na webu.

Novosti i obavijesti, osim na službenim stranicama Odjela za fiziku, možete pratiti i na facebook grupi Riječka škola fizike.

Za svježe obavijesti direktno u poštanski sandučić, možete se pretplatiti na mailing listu škole, a ukolike nemate google račun, pošaljite prazan e-mail na slijedeću adresu (kopirajte adresu u vaš preglednik pošte):

Za sva ostala pitanja i eventualne nejasnoće slobodno nas kontaktirajte na e-mail: skola.fizike.ri@gmail.com

Prijave

Prijave za Školu ćemo primati do 8. veljače 2013. godine. putem online prijavnice na stranicama Škole, poštom na gore navedenu poštansku adresu (uz napomenu "Za Drugu riječku školu fizike"), te na e-mail adresu:

prijave.skola.fizike.ri@gmail.com

Online prijave:

(preferiran način prijave)

Učenici

Nastavnici/učitelji

Prijave na e-mail i poštom

Ukoliko Vam je online prijava nedostupna, popunite excel prijavnicu i pošaljite na slijedeću e-mail adresu:
prijave.skola.fizike.ri@gmail.com