Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Novi diplomski studij Odjela za fiziku

Odjel za fiziku Sveučilišta u Rijeci i Tehnički fakultet u Rijeci organiziraju Diplomski studij Inženjerstva i fizike materijala od akademske godine 2010/2011.

Novi Diplomski studij Inženjerstva i fizike materijala namijenjen je širokom krugu studenata koji su završili preddiplomski studij prirodoslovnog, tehničkog ili informatičkog usmjerenja. Jedini uvjet za upis na studij jest da pristupnik ima položena barem dva kolegija iz općih fizika. Detaljnije o uvjetima upisa kao i o planu i programu možete saznati pod rubrikom Diplomski studiji.