Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Javni poziv Agencije za znanost i visoko obrazovanje

Agencija za znanost i visoko obrazovanje u akademskoj godini 2010./2011. pokreće postupak reakreditacije visokih učilišta.

Agencija objavljuje poziv za članove stručnih povjerenstava (stručnjake iz područja visokog obrazovanja, gospodarstvenike i studente). Podatke o prijavi možete pronaći na internetskoj stranici http://www.azvo.info/javni-poziv-hr .