Upisne kvote za preddiplomske i diplomske studije Sveučilišta u Rijeci

Odluke o upisu studenata u I. godinu sveučilišnih preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija na sastavnicama Sveučilišta u Rijeci u 2010./2011. akademskoj godini.

Ovim odlukama određuje se broj mjesta za osobe koje će po prvi puta upisati I. godinu sveučilišnih preddiplomskih i diplomskih studija na sastavnicama Sveučilišta u Rijeci u akademskoj godini 2010./2011. u statusu: redovitih studenata, stranih studenata (uz obvezu plaćanja školarine) i izvanrednih studenata (uz obvezu plaćanja školarine). Odluku o upisnim kvotama za preddiplomske i integrirane studije možete preuzeti ovdje, a za diplomske studije ovdje.