Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Naputak o mobilnosti

Naputak o mobilnosti za sastavnice, ERASMUS koordinatore i studente Sveučilišta u Rijeci.

Ovim se Naputkom daju smjernice i preporuke sastavnicama, ERASMUS koordinatorima i studentima Sveučilišta u Rijeci za postupanje i djelovanje u okviru ERASMUS sektorskog programa za visokoškolsko obrazovanje (u nastavku: program ERASMUS), odnosno onih aktivnosti koje su dostupne hrvatskim prijaviteljima tijekom prvih godina provedbe u okviru programa ERASMUS.

Naputak možete preuzeti ovdje.