Naputak o mobilnosti

Naputak o mobilnosti za sastavnice, ERASMUS koordinatore i studente Sveučilišta u Rijeci.

Ovim se Naputkom daju smjernice i preporuke sastavnicama, ERASMUS koordinatorima i studentima Sveučilišta u Rijeci za postupanje i djelovanje u okviru ERASMUS sektorskog programa za visokoškolsko obrazovanje (u nastavku: program ERASMUS), odnosno onih aktivnosti koje su dostupne hrvatskim prijaviteljima tijekom prvih godina provedbe u okviru programa ERASMUS.

Naputak možete preuzeti ovdje.