Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Ekskurzija u Hišu eksperimentov

Organizira se stručna ekskurzija studenata fizike u Hišu eksperimentov u Ljubljanu u petak 14. svibnja 2010.

Planirani polazak autobusa je u 12:00 sati s parkirališta Delta, a povratak oko 21:00 sat. Cijena je u formiranju. Mole se zainteresirani studenti da se prijave gospođi Mirjani Turina osobno ili na mturina@phy.uniri.hr.