Natječaji za upise

Natječaj za upis u I. godinu preddiplomskih i integriranih sveučilišnih studija te preddiplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za upis u I. godinu diplomskih sveučilišnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Rijeci i njegovih sastavnica u 2018./2019. ak. god.

Natječaj za radna mjesta Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci, srpanj 2018.

Rijeka z(n)a znanje

Zaklada Sveučilišta u Rijeci u ožujku kreće s projektom Rijeka z(n)a znanje 3.

Kolegice tajnice molim da obavijest proslijede svojim djelatnicima i objave na svojim novostima, webmastere da obavijest stave na novosti fakulteta, a profesore pozivam da razmisle o studentima i studenticama koji su ih "oduševili" svojim završnim ili seminarskim radom te da ih motiviraju da se prijave. Potpuni tekst obavijesti nalazi se ovdje.

Želja nam je potaknuti studente da oni drže predavanja, pokažu kako i o čemu razmišljaju, a da profesori i njihovi kolege sudjeluju u raspravama nakon njihovih izlaganja - u opuštenoj atmosferi Znanstvenog kafea Znanstveno - tehnologijskog parka na kampusu.

Zahvaljujem svima i veselim se skorom druženju.

Srdačan pozdrav!

Sanja Lujić Pirc, prof.