Novi diplomski studiji Odjela za fiziku

Objavljeno 02.07.2013.
Odjel za fiziku na jesen počinje s izvođenjem dvaju novih sveučilišnih diplomskih studija: diplomskog studija Fizika koji je znanstveno-istraživačkog tipa te diplomskog studija Fizika i filozofija koji je namijenjen budućim nastavnicima.

Na jesen, s početkom ak. god. 2013./2014., Odjel za fiziku počinje s izvođenjem novih diplomskih studija Fizika te Fizika i filozofija.

Diplomski studij Fizika je drugi takav studij u Republici Hrvatskoj (uz poznati zagrebački PMF-ov studij istraživačke fizike), a odvijat će se u suradnji s institutom ''Ruđer Bošković''. Dodatne informacije o diplomskom studiju Fizika možete pronaći ovdje.

Diplomski studij Fizika i filozofija je prvi studij u Republici Hrvatskoj koji spaja prirodne i humanističke znanosti. O studiju možete više saznati na ovoj poveznici.