Natječaj za sudjelovanje u projektu „Opismeni me prije Nove godine/nove godine/Nove Godine!“

Objavljeno 22.10.2013.
Udruga studenata kroatistike „Idiom“ raspisuje natječaj za sudjelovanje u projektu „Opismeni me prije Nove godine/nove godine/Nove Godine!“, koji će se održati na Filozofskome fakultetu u Rijeci. Cilj je povećati angažiranost studenata u rješavanju pravopisnih problema hrvatskoga standardnog jezika te educirati studente Sveučilišta u Rijeci o rješenjima pravopisnih problema. Rok za podnošenje prijava: 3. studenoga 2013. do 23,59 sati. Više o natječaju pogledati OVDJE.

Predavanja i radionice održavat će se tijekom četiriju petaka u studenome, točnije 8., 15., 22. i 29. studenoga 2013. u trajanju od 14 do 18 sati.
Natječaj se raspisuje s ciljem odabira 30 studenata svih fakulteta-sastavnica Sveučilišta u Rijeci. Tekst Natječaja i obrazac za prijavu možete pronaći na http://usk-idiom.hr/.